Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Édesanyámnak szeretnék segítsé...

Nevada453 kérdése:

Édesanyámnak szeretnék segítséget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám egyedül nevel 19 éve,és mindig számíthattam rá.Most én szeretnék segíteni neki. Állás ügyben szeretnék segíteni. Jelenleg vendéglátó iparban dolgozik,azonban eladják a céget és meg fog szűnni. Anyukám 50 éves,de nem nagymamás kinézettel,nagyon dekoratív-csinos és jóval fiatalabbnak néz ki kb.:35-nek. Nem azért mert az anyukám, de valóban korát meg hazudtolóan néz ki. Középfokú végzettség-vendéglátóipari,nyelvtudás nincs. Dolgozott Citadellán főnök helyettes és mint műszak vezető 13 évet,bolt dolgozó itt volt pénztáros-műszak vezető majd bolt vezető helyettes 10 évig. Ezután ismét boltvezető helyettes 4 évig. Most cukrászdában kiszolgáló-pénztáros és főnök helyettes,de ez meg szűnik. Temperamentumos terhelhető,meg bízható,lelkes. Abban szeretnék segítséget kérni hogy milyen cégeknél lenne esélye,és hogy minimum 130e/ft készhez kapjon. Én még tanulok,csak alkalmi munkákat vállalok,és nem tudom mik azok a cégek amiket érdemes lenne megkeresni. Munka idő 8-12 óra is lehet,akár hétvége is,igazából bármilyen normális munkát elvállal. Vonzás körzetek 13,14,15,16,6,7,5,3,4,kerület,Dunakeszi,Fót,Gödöllő de más is szóba jöhet. Ha cégekről tudtok információval szolgálni,vagy konkrét állást tudtok,vagy csak hogy milyen területen próbálkozzon? -- Mindenkinek mindenféle információért nagyon hálás lennék,az anyukám nevében is!!!!!

2015. okt. 18. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem először is írjon egy jó önéletrajzot: leírja az iskoláit, munkatapasztalatot, milyen erősségei vannak.

Ez tényleg nézzen ki szépen, jól megszerkesztetten, mert az már egy jó belépő munkakeresésnél.

Ha ilyen gyakorlata van, akkor érdemes vendéglátós cégeket megkeresni elsőre.

És menjen be a munkaügyi központba, mert szerintem 50 év feletti felvételénél a cégek kapnak mindenféle kedvezményt. És nem biztos,hogy a leendő főnök erről tud, szóval jó,ha ő tájékoztatja erről, ha már behívják egy beszélgetésre.

2015. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2015. okt. 19. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!