Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eros a verzes okai? Mitol...

Eros a verzes okai? Mitol lehet nekem?

Figyelt kérdés

2015-ben jott meg eloszor. Azota szinte mindig rendesen megjon minden honapban. Altalaban 6 napig szokott tartani. 21-26 napra szokott megjonni. Meg szuz vagyok. Most is igy volt. Csutortok ota van meg a megszokotthoz kepest erosen. A hasam szurkalt itt-ott egy kicsit. 2 orat usztam normal tamponnal csutortokon. Penteken a mini helyett normalt raktam a suliba es 7,5 ora alatt mire hazaertem penteken atazott. Alap esetben egy mini szokott megtelni. 2 orankent cserelgetem a betetet is. Pedig 5 orat is ki szokott birni egy. Ma reggelre egy pici barna folyas volt aztan delutanra megint eros lett. Sosem volt ennyire eros. Ez volt az elso ilyen alkalom. Ejszakankent sose lett veres a betet, most meg ugy inditok reggel hogy csere. Mikor elmegyek pisilni erzem hogy csopog ki. Amugy nincsen alvadt ver se a beteten. Ma setaltam meg futottam 3 orat. Szinkronuszok heti 3 edzes nyujtas lazitas erosites allokepesseg uszas... Tesin 2 hete szertornazunk ott is elegge igenybe vagyuk veve. 3 hete tobbet stresszelek mint amennyit szoktam. A hatam derekam is rendszeresen faj. A bokam terdem vallam ritkabban. Ezekkel voltam haziorvosnal azt mondta rosszul van terhelve es tulterhes. Most hirtelen ennyi minden jutott eszembe ami lenyeges lehet. Lehet kicsit hosszu lett. Es bocsanat a hibakert meg az ekezetert de telefonrol vagyok. Ha valami erdekel titeket es szerintetek lenyeges akkor leirom meg.

Szerintetek lehet ezek miatt van? Vagy?

Koszonom hogy elolvastad 15/L



2017. jan. 15. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem az erős vérzés kategória. Erősebb mint volt de ez a normális tartományon belül van. Változik még a tested, a hormonjaid ingadoznak ez természetes. Ha fél óránként megtelne egy normál tampon na akkor orvoshoz kell fordulni. De ez még egyelőre ilyen, ne parázz.
2017. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt en meg gyengenek is neveznem.
2017. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem erős vérzés. Akkor beszélünk erős vérzésről ha a super vagy super plus tamponok is átáznak 2-3óra alatt illetve éjjel is legalább 1x kell cserélni mert megtelik teljesen a betét. A reggeli csere nem gond. A csorgás is normális teljesen, sőt még ha a méhnyálkahártya darabjai is benne lennének se lenne gond.

7,5óra alatt a normál tampon átázása abszolút normális. Betétből nem írtad milyen fajta, de egyébként még csak most áll be, az előzőkhöz képest erősebb, de pl nekem télen erősebb ha hidegebb van!

2017. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem ijedtem meg csak az elmult alkalmakehoz volt sok. Es ez a sima hagyonanyos betet volt amit irtam. Mara mar alig van meg egy kicsit.
2017. jan. 16. 17:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Na hat most ugy allok hogy tobb mint 1 napig semmi nem volt. Aztan olyan 13 ora utan megint osszevereztem a tisztasagi betetet.
2017. jan. 17. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!