Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van, páromnak is...

Hüvelygombám van, páromnak is ilyenkor ajánlott a kezelés?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy igen, most diagnosztizálták nálam, kaptam gyógyszert. Gondolom páromnak is kellene vmit szedni, nálatok hogy történt? Csak vényköteles gyógyszer lenne jó neki? Vagy az én nőgyógyaszom írna fel neki?
2017. jan. 16. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön kellett volna felírnia a dokinak a párod részére is. Neki is szüksége van kezelésre.
2017. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy krem, ami nem venykoteles, a canestent keressetek a patikaban es O is mindenkepp kezelje magat, mert O is elkaphatta, ha eltek nemi eletet, es gondolom nem szeretnetek oda-vissza adogatni egymasnak. Ha voltal orvosnal, akkor biztos elmondta, hogy nemi uton terjedo betegsegrol van e szo, vagy esetlegesen csak valahol elkaphattad? (A ketto kozott azert van nemi kulonbseg, de tovabbi felvilagositasert menjetek el egy szamotokra szimpatikus, megbizhato gyogyszertarba, ahol errol megfelelo felvilagositast adnak. Nem gaz ilyeneket kerdezni, orulnek ha tanacsot adhatnak! Legrosszabb esetben (es biztosan fogjak ezt is mondani), hogyha a tunetek nem enyhulnenek, akkor menjetek el orvoshoz. Nem kell nogyogyaszhoz sem, ha van haziorvosotok, hozza is nyugodt szivvel elfaradhattok, vagy akar egybol ott is kezdhettek, ahogy jol esik Nektek!:) )
2017. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, bár lehet, hogy szednie nem kell semmit, csak krémmel kenegetnie. Ha ez nem történik meg, vissza fogja adni neked. (Férfiaknál nem szokott tünet lenni.)
2017. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, különben visszafertőz téged.
2017. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Normális nőgyógyász mondja is, hogy neki is kezelnie kell magát. (Általában Canesten krémmel)
2017. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen és egy időben kell kezelnetek magatokat, ez alatt tilos a szex, ugyanis addig csak fertőzitek egymást és oda-vissza adogatjátok. Általában ilyenkor férfiaknak Canesten krémet adnak de a legtisztább a nőgyógyászt kérdezni.
2017. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos akinél voltam nem mondott semmit. Kiment a fejemből, hogy rákérdezzek. Vissza fogok menni egy másik orvoshoz. Hosszú évek óta ugyanaz a partnerem, eddig soha nem volt ilyen bajom, csak most, arra gondolok, hogy a munkahelyi wc-n kaphattam el, hiába használom mindig elővigyázatosan. Köszi mindenkinek a megerősítést! A vény nélküli Canesten is lehet ugyanolyan hatásos a páromnál? Neki egyáltalán nincs tünete, és egyébként nekem sem jelentősek.
2017. jan. 16. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze! Hatasos lesz Nala is! Viszont erdemes es mindenkepp erosen ajanlott elmenni egy orvoshoz, akivel megbeszelitek, hogy hogyan ellenorizzetek, hogy tunetmentes-e! (A patikaban pedig pontosabb tajekoztatast kaptok, hogy melyiket vegyetek meg es hasznaljatok, van hogy ezt kombinaljak vmilyen tablettaval is, de semmikeppen se maradjon az el, hogy a megfelelo egeszsegugyi szakemberekkel felveszitek a kapcsolatot!
2017. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi!
2017. jan. 17. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!