Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vannak fehér pöttyök,...

Erika.Regina kérdése:

Miért vannak fehér pöttyök, foltok közvetlenül a mellbimbóm mellett?

Figyelt kérdés

Két napja vettem észre. Eddig még sosem vettem észre hogy lenne és csak a jobb cicimen. Nem fáj, nem is viszket.

Orvoshoz sajnos nem tudok menni, mert épp most költözünk. A jelenlegi helyen mire orvoshoz kerülnék már nem leszek itt. A másik helyen meg nincs biztosítás.

Mi lehet ez?



2017. jan. 18. 18:16
 1/1 rf22 válasza:
Mennyi idős vagy? Nekem is volt ilyen, amikor hirtelen nőtt a cicim és a bőr rajta ,,szétszakadozott". Én olyan krémmel kentem, amivel a terhes nők szokták a hasukat, hogy a hirtelen növést a bőr is bírja (anyum épp terhes volt), de sima testápoló is megteszi szerintem. Minden nap fürdés után bekentem és szépen elmúlt. Nem látom, hogy hogy néz ki, szóval nem biztos, hogy ez a baj. Ha félsz, hogy esetleg valami rossz, akkor fordulj orvoshoz :) nincs benne semmi ciki!
2017. jan. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!