Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4. napja késik terhes lehetek?

4. napja késik terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 hete volt utóljára "nemi életem" nem szex volt hanem petting, és a párom mielőtt hozzám nyúlt volna, kezet is mosott. És ő el se ment. Ezt követően, mikor ovuláció után voltam pár nappal, influenzás lettem , antibiotikummal kezeltek meg infúzióval. Nem rég gyógyúltam meg. Még most is enyhe megfázásos tünetek vannak. Diétazom. Sportolók ami eddig nem volt. És ideges vagyok hogy lehet mégis terhes vagyok? Volt már hogy késett, de fusztrál hogy miért?! Minden tünetek jelentkezett már ami szokott menszesz előtt. Csak a vérzés nem jelentkezett
2017. jan. 19. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
na ez most a leírás alapján egyértelműen szerencsére nem terhesség - ez az antibiotikumtól van
2017. jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindez együtt: ideges vagy, beteg voltál, gyógyszert szedtél, diétázol. Egyenként is tudnak több napos késést okozni.

Ilyenkor azért célszerű csinálni egy tesztet, hogy megnyugodj, hogy nem vagy terhes, és többnyire egy-két napon belül meg is jön, ha végre lenyugszol.

2017. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak 45 napot késett és nem volt terhes. Sztem nem vagy az. Szexuális aktus nélkül lehetetlen.
2017. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy a betegségtől.
2017. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen buta emberek léteznek a földön? Ugye nem komoly a kérdés? Terhes vagy tuti ne hallgass senkire 😂😂
2017. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a tüneti hőmérőzést, ami egy nagyszerű dolog. Pont arra jó, hogy elkerüld az ilyen aggodalmakat. A hormonmentes.hu-n vannak róla cikkek, de itt összeszedtem, amit érdemes elolvasni: kelenfoldon.blogspot.hu/2017/01/cikluskovetes.html

Tudom, ez a mostani kérdésedre nem adja meg a választ, de segít, hogy tudd, mi történik veled és miért késik a mensi, ha késik.Persze olvasni kell hozzá és időt szánni rá, de megéri. Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után háromszor volt kb. 33 napos a ciklusom, de a mostani 36 napos volt, de már kb 2 hétre előre tudtam, mikor fog megjönnii és tényleg akkor jött meg, amikor vártam. Nem aggódtam, hogy vajon terhes lettem-e, mert követtem a ciklusomat és láttam, hogy most pár nappal később volt az ovuláció (amit a reggeli hőmérsékleti méréseim igazoltak), így tudtam, hogy ez most kicsit hosszabb ciklus lesz. Szóval tényleg működik a módszer, nagyon jó szívvel ajánlom. 27/N

2017. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!