Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapja folyamatosan megvan,...

1 hónapja folyamatosan megvan, nem akar elmúlni, mitől lehet? ( bővebben lennt)

Figyelt kérdés

az előzmények: pszichológus rámeröltetett gyógyszereket, amiket kb 2 évig szedtem, fél éve hagytam abba őket. nagy vakószinüséggel azok bolygatták fel a vérzést...

először csak késett, olyan másfél havonta jött meg(itt szedtem). azután pedig egy évig teljes szünet állt be(itt is szedtem, kb novemberig).

most április elején beindult, és azóta is tart:S

orvoshoz nem akarok menni, mert a gyogyszerektől eléggé antiszoc lettem, és heti 2x is alig akarok elmenni a pszichológushoz is(soxor le is mondom:(:( ).

Segítsetek:(


2010. máj. 5. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

mindenképpen orvoshoz kéne menned,ez nem játék,egyáltalán nem normális,mégha a gyógyszerek is okozták.

A túl hosszú ciklus hátterében általában között petefészek ciszták, valamint a pajzsmirigy alulműködése állhat.

2010. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg itt valamelyik nőgyógyásztól, de a gyógyszer nevét is írd le, hogy tudja mire válaszoljon:


[link]

2010. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Basszus de rossz. . Szerintem jobb lenne elmenni azért orvoshoz.Keres valami olyat aki neked is szimpi vagy ha valamelyik ismerősöd ajánlja az is jó lehet.(Amúgy a citromlé vérzés csillapító én azzal többször is elmulasztottam , toltam meg ilyenek de nem mindenkinél jön ez be. . .Ezt csak úgy mellékesen) Szerintem orvos!
2010. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elkerülhetetlen a nőgyógyász! Ezzel ne várj, és légyszi legyél egy kicsit lazább. Most komoly dologról van szó, de nagyon. Nem tartom valószínűnek, hogy a korábban szedett gyógyszerek miatt történik ez Veled. Valami hormonális, nőgyógyászati probléma állhat a háttérben. Picit szedd össze magad légyszi, és menj el nőgyógyászhoz. Tudom, nem kellemes gyalog-galopp, de az egészséged foroghat kockán. Nem tudom, hány éves vagy, milyen a családi háttered, de most légy önző!!! Csak Te legyél a fontos saját magadnak!!! Ne halogasd, mert akkor csak rosszabb lesz. Fel a fejjel, mielőbbi gyógyulást ismeretlenül is sok szeretettel!!!
2010. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a linket megnézem máris.


citromlevet kifogom próbálni



amúgy volt petefészek cisztám kb 4éve, 3 is a balban.

a pajzsmirigyemben is van 1, de azt mondták anno h nem befolyásolja a működését, nem szükséges kivenni.

és a petefészekcisztáról még annyit, h akkor anno leszívták,, de mondták h újra kijöhetnek. és ugyan úgy fáj a petefészkemnél, mint akkor anno, és a másik oldalamon is:(

remélem azért összetudom szedni magamat, mert én is nagyon jól tudom h attól még mert neten rékérdezek, nem fog javulni a helyzet

2010. máj. 5. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Antiszoc azért remélem nem lettél...(más néven társadalom ellenes, bűnöző)

Pszichológus nem ír gyógyszert, csak pszichiáter. Ő is csak akkor, ha muszáj. Biztosan szükséged volt rá. Ezek a pszichiátriai gyógyszerek általában nem befolyásolják a ciklust.

Én a petefészekcisztára gondolnék, amit írtál. Ez abszolút képes erre! Csak nőgyógyász tud segíteni. Miért nem kerested még fel? 1 Havi folyamatos vérveszteség eléggé kiüríti a vasraktárakat a szervezetben. Menj csak szépen el orvoshoz!

2010. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!