Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős PMS, negatív terhességi...

Erős PMS, negatív terhességi teszt, miért nem menstruálok még?

Figyelt kérdés
Május 1-én kellett volna, hogy megjöjjön a menstruációm. De már múlt hét hétfő óta erős PMS tüneteim vannak. Hangulatingadozás. Hol nagy étvágy, hol semmi. Zsírosabb a bőröm. Ami nálam ilyenkor szembetűnő az, hogy pattanásosabb vagyok, hát az is meg van. Fájdogál a hasam. Több és lazább széklet. Kedden csináltam 2 terhességi tesztet, mindkettő negatív volt. Közben úgy fáj a derekam is meg a hasam is, mintha azt mondanám "Na, maholnap megjön". Volt már az utóbbi 2-3 hónapban, hogy 4-5 napot késett. Ez most az 5.... Szerintetek?
2010. máj. 6. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 napon belül megjön!
2010. máj. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és hozzá az álmatlanság plusz verejtékezés... Amúgy stresszelek is most, mert múlt pénteken volt barátom ballagása, most meg érettségizik. Izgulok miatta. Az is közrejátszhat...?
2010. máj. 6. 06:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyobb volt az ijedtség. Megjött.
2010. máj. 6. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!