Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogz vulvodynia?

Lehet, hogz vulvodynia?

Figyelt kérdés

Évek óta járom a nőgyógyászt és semmi..Egy éve Candidam volt de most 1 hónapja vissza mentem nem talált semmit, de fehér folyásom van(orvos szerint allergia és lerázot).


Sexuális életet képtelen vagyok élni,legutóbb 1 éve volt akkor Candia kezelés után volt 1 alkalom amikor fogjuk rá nem fájt(néha kicsit érzékeny volt)de nem volt lehetetlen,mint máskor..Én már nem tudom mitévő legyek,az orvosok em segitenek és 21 évesen egyedül már kezdek belebetegedni..(nem is élek Magyarországon és nincs sok lehetőségem orvosokhoz járni)



2017. jan. 22. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fehér folyása minden nőnek van. Nem lehet, hogy inkább valaüi pszichés ok van a háttérben?
2017. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom de nekem 2 féle fehér folyásom van.Az egyik menstuáció környékén és ez pedig minden nap és krémes..

Nem tudom,miért van ez...

2017. jan. 22. 15:21
 3/12 A kérdező kommentje:

Az én veleményem szerint és a sok utánna olvasásokból azt következtettem ki,hogy talán vulvodynia,sokszor fáj a szemérem testem,képtelen vagyok tampon felhelyezni,csip stb.


De ugyanakkor azt sem értem,hogy 1 éve amikor szintén lehetetlen volt a sex,Candidat allapitottak meg és miután kikezelt a doki nem fájt a sex egy alkalommal(szóval helyesbitve fájt egy kicsit,érzékenyebb volt de nem volt lehetetlen mint azelőtt)...Komolyan olyan tehetetlen vagyok,és ráadásul Erdélyben élek, kis városban és alig van lehetőségem...

2017. jan. 22. 15:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Vizelessel, felfazassal hogy allsz? Derekad szokott fajdogalni? Alhasad?
2017. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vittem egy hónapja vizelet mintát de semmit se találtak(nem szokott fájni a derekam)
2017. jan. 22. 15:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A doki csak próbált neked segíteni, mert a gomba nagyon gyakori és nem lehet nagy baj, abból, hogy kezel téged egy gombaellenes készítménnyel. Nekem se mindig ugyanolyan a folyás, sőt eleve minden nőnél változik attól függően, hogy éppen hol tart a ciklusában. Szerintem a lelki oldallal van gond nálad, így ilyen szakembert, pszichiátert kellene keresned. Egyébként a gomba pl. nagyon erősen viszket, egyéb fertőzéseknek is sokkal erősebb tünetei vannak, mint amiket te írtál.
2017. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek többféle folyása van, kenettenyésztés volt?
2017. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Volt egy bakter vizsgálat,régen mikor jártam citológiai is volt a méhnyakrák teszt is megvolt.


Mindig a Candida jött ki, de most egy hónapja nem volt semmi mégis csip a vizeletem fáj a szemérem testem,ég stb...


Lelki eredetű gondjaim mindig is voltak de akkor miért van az,hogy 1 éve működött a nemi élet most meg nem??


KÖszönöm szépen a sok segitséget!!!

2017. jan. 22. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Bőr és nemubeteg gondozó vagy std centrum
2017. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Voltam de alig foglalkoztak velem..
2017. jan. 22. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!