Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Lányok! Mit csináljak?

SOS! Lányok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudok nyilvános helyen pisilni!

Akármennyire kell nem indul meg,ha más is van a mosdóban!

Mit csináljak?

Már nagyon idegesítő! :(



2017. jan. 23. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy felfogni hogy nincs melletted senki, csak te vagy ott.De a pisilés természetes dolog.Én is szégyenlős vagyok de mindig segít rajtam ha azt mondogatom magamba hogy ez természetes dolog.Esetleg még nyomkodhatod a hasadnál és megindul.Remélem tudtam segíteni.:)
2017. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked nem kell igazán pisilned. Ha kellene, nem lenne ilyen gondod. Amikor már majd bepisilsz, mi van?

20N

2017. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nyilvános helyen ne is pisilj, mert büntetik!

A nyilvános wc az egy másik dolog.

2017. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat!

Azt akartam írni,hogy ha nagyon kell akkor sem tudok!

Varom a további hozzászólást!

2017. jan. 23. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet segít: kezdj el fejben szorozni. Egy videóban láttam ilyesmi life hack-ként és nálam eddig bevált. Pedig én is csak nagyon nhezen tudok más helyen. Meg van rá az eshetőség, hogy csak azért sikerül mert elhiszem, hogy ettől fog. Ilyesmi pszichés alapon. De amíg beválik a módszer addig használom.
2017. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!