Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok ti elmentetek nogyogyas...

Lanyok ti elmentetek nogyogyaszhoz az elott mielott elvesztettetek volna a szuzessegeteket?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 20:43
 1/9 anonim válasza:
Egészségügyi okok miatt, igen, el kellett mennem. Az óta pedig rendszeresen járok szűrésekre.
2017. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, először 15 évesen voltam, problémák miatt. 18 éves kortól pedig erősen ajánlott évente rákszűrésre járni.
2017. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel nőgyógyászati problémáim voltak így már 11 évesen voltam gyermek nőgyógyásznál. 18 évesen vesztettem el a szűzességemet és 20 éves korom óta élek aktív nemi életet. 23 L
2017. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én utána mentem el, erre szólt a doki, hogy még megvan a szűzhártyám. :'D
2017. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Legalább tudtam mire számítsak az első szexnél.
2017. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából 12-13 éves korom óta jártam nőgyógyászhoz. De konkrétan amiatt nem mentem, hogy szex előtt megvizsgáljon (17 évesen), mivel nem volt semmi panaszom. Azóta évente járok rákszűrésre, és ha panaszom van.

20N

2017. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt egészségügyi problémám előtte, szóval nem láttam szükségesnek.
2017. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, korábban volt egészségügyi gondom, de előtte így nem voltam, mivel akkor mondta is a doki hogy amíg nem veszítem el addig nem csinál rákszűrést sem és nem vizsgál meg hüvelyi UH-val sem. Először óvszerrel veszítsem el és utána menjek pl tablettát felíratni, akkor megcsinálja a rákszűrést is.

Azóta évente járok, szexuális élettől függetlenül.

2017. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!