Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS/IR-em van, nem tudom,...

PCOS/IR-em van, nem tudom, mondjam-e el a barátomnak, aki ha nem is most, de pár év múlva nagyon szeretne apa lenni. Ti elmondtátok a párotoknak? Mennyivel a megismerkedésetek után? 21 N

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért így is lehet gyereked, ne fesd egyből az ördögöt a falra.


Spontán, ahogy jön. Mondjuk be akartok ülni eg gyorsétterembe, és elmondod, hogy van ez a betegséged, diétáznod kell, mert különben...stb.

2017. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el mielőbb, pl ha főzöl és erről beszámolsz neki, kajálni mentek, avasd be a részletekbe, a diéta és a többi miatt jó ha tudja hogy pl ne lepjen meg egy tucat fánkkal és várjon kitörő örömöt :). Viszont simán lehet gyereked később ha tartod a diétát, sportolsz és életmódot váltasz. Rengeteg PCOS/IR-es ismerősömnek van babája, ha más nem egy kis rásegítéssel.

Nálam akkor derült ki amikor már együtt voltunk + pajzsmirigy alulműködés is van és laktózérzékenység és most endora is vizsgálnak majd... ő vitt el több vizsgálatra, mindenben támogat, tudja mit lehet és mit nem, adott egy kis plusz a kapcsolatunknak hogy elmeséltem hogy ez micsoda. Annyit mondott: ha nem lesz, hát nem lesz, ha nem akar természetes úton összejönni, ha egy lesz, akkor egy, ha kettő akkor kettő :) őt nem zavarja, a lényeg hogy egészséges legyek és nem akarja hogy kitegyem magam kockázatos dolgoknak pl hormonkezelés stb.

25F és 24N

2017. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!