Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba tünetek nélkül? Canesten...

Gomba tünetek nélkül? Canesten Kombi vélemények?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál rákszűrésen, azt mondta van egy pici gombám (semmi különös tünetem nincs amúgy) és hogy vegyek Canesten Kombit, a 3 szemeset, partner pedig a benne lévő krémet használja. Nem rendelt vissza, odaadta a papírt és kiment, nem tudom azt sem, hogy ha a 3 szemen túl vagyok és nincs tünetem, akkor gyógyult vagyok-e, miből tudom?
2017. jan. 27. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináljátok meg, amit mondott, utána pedig ne foglalkozz vele, ha nincs tünet az nagyon minimális fertőzés.
2017. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni hogy hüvelygyűrűt használok 1éve, azon szokott lenni egy kis folyás, megtapad rajta gondolom, amikor kiveszem, de az is max fehér, nem túrós, semmi kellemetlen illat.. Lehet azt látta? Korábban tabit szedtem, akkor 2x volt gombám de elviselhetetlen tünetek voltak!

Elég hétfőn megvennem szerintetek?

2017. jan. 27. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Magandoki?
2017. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Annál voltam, de helyettesítése volt, mert 1 hónapra kiment külföldre az enyém :\

Azóta sincs semmi tünetem egyébként.

2017. jan. 29. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges akkor terhelni a canestennel a szervezetedet.aztán ha Megjött az orvosod hozza visszamehetsz.vagy ha egy kis enyhe tünetet is erzel vehetsz majd canestent .de szerintem ha lenne valami gond csak ereznel enyhe viszketést vagy másabb folyást tapasztalna ha egyebkent van .
2017. jan. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!