Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponkérdés! Mi lehet a baj?

Rf22 kérdése:

Tamponkérdés! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég sokszor járok fürdőzni és igazság szerint szeretek is nagyon. Ha megvan,nem szeretném, hogy ez elrontsa. A mini tamponnal próbálkoztam, aminek az első 4 centije minden gond nélkül felmegy. Kb 1 centi lóg ki, amikor elakad és ha mozgatom sem megy tovább, ha pedig tovább tolom, nagyon fáj. Mindez fekve megy csak. SOS kéne segítség! Olyanokat kérlek ne írjatok, hogy túl fiatal vagyok hozzá, inkább megoldást segítsetek keresni! Köszönöm!

2017. jan. 28. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne fekve próbálkozz,inkább úgy hogy állsz és az egyik lábadat felteszed pl kisszékre. Ha nem megy tovább akkor próbáld srégen hátrafelé tolni.
2017. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hátrafele kell tolni.plusz lazulj el és ahogyan irták emeld fel az egyik lábadat.
2017. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbáltam guggolva és azt mondták, hogy fekve könnyebb, de így még nem próbáltam. Amúgy elfelejtettem odaírni, hogy 13/L és szűz vagyok (számomra) természetesen
2017. jan. 29. 08:23
 4/6 anonim válasza:
Kezdőként nekem sem volt könnyű. Guggolj le, jó nagy terpeszben és lazíts. Először az ujjaddal nyúlj fel, amennyire csak tudsz, hogy az irányát érezd. Majd ugyanezzel a mozdulattal nyomd fel a tampont, ameddig csak lehet. Ha fent van, kicsit mozgasd meg, hogy a helyére kerüljön teljesen és kész is van. Pár perc múlva érezni sem fogod, hogy ott van.Sok sikert. 16/l
2017. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fekve lehet, hogy könnyebb, de erre nem lesz mindig lehetőséged.Többféle testhelyzetben próbáld meg, hogy csak az ujjadat dugod fel. Amelyik neked a legkényelmesebb, ahol a legkisebb ellenállást érzed, abba próbáld a tampont is.
2017. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült :)
2017. jan. 29. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!