Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérés hiánya, és fokozatos...

Peteérés hiánya, és fokozatos libidócsökkenés mire utalhat?

Figyelt kérdés

23 vagyok, anyuka, a gyermekem 3,5 éves. Szülés óta fokozatosan csökken a libidóm, manapság már szinte nincs is. Van menzeszem, viszonylag rendszeres (1-3 nap eltérés néha előfordul, illetve 3 év alatt kettő teljesen kimaradt, aztán folytatódott minden a szokott rend szerint).

Hó közepén nincs tojásfehérje-szerű nyákom, pedig azelőtt mindig volt. Egyéb peteérésre utaló (azelőtt tapasztalt) tünet sincs. Amíg szoptattam nem aggasztott, de egy éve, mióta már nem szoptatok sem változott semmi, sőt, akkor még hébe-hóba éreztem testi vágyat, bár már nem olyan intenzitással, mint azelőtt, manapság néha azt sem tudom már az milyen is volt...

Lelki oka biztosan nincs, mert lelkileg vágyom a szexre, és kifejezetten frusztrál, hogy testileg nem tapasztalom ugyanezt.


2017. jan. 31. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet sokminden. Lappangó betegség, hormoncsökkenés. Nőgyógyász+endokrinológus kivizsgálásra menj el.
2017. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!