Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalom ujjazáskor, hüvelybem...

Fájdalom ujjazáskor, hüvelybemenetnél?

Figyelt kérdés

Magamnak ha csinálom akkor is a hüvelybemenet ég,csip és nem kellemes érzés egyáltalán.

Utánna ha elmegyek wcre is kellemetlen,égő érzést érzek.Mitől lehet?


Már rég igy van és egyetlen nőgyógyász se kezelt ki, sokszor kezeltek gombával de most egy hónapja semmit se találtak...


Ugyanez az érzés van tampon felhelyezéskor is..Szerintetek?



2017. jan. 31. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

El kéne látogatni egy másik orvoshoz, hátha az kikezel ebből végleg.

Hüvelyszárazságtól fertőzésen keresztül méhnyakrák is lehet, de a háttérben szerintem a gomba áll, amit rosszul kezeltek nálad.

2017. febr. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű,h gyulladásba van a hüvelyed.Nem piros vagy nem érzed száraznak?Lehet,h a gomba elleni kezelésektől felborult a hüvelyflórád.Szoktál használni flórahelyreállítót?Én az Ovestin krémet használom és jó.Szárazságra a cikatridina kúpot ajánlják.Egy próbát megér,de az a biztos,ha megkérdezel egy másik orvost.
2017. márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fel van dagadva a csiklod es nagyon viszked?mert akkor gomba.nekem belsogyulladasos gombasfertozesem volt augusztus elejen es szeptember 1-jen kellett visszamennem vele orvoshoz hogy tenyleg elmult.szerintem neked is ez allhat a hatterben,nekem irtak fel intim mosakodot,1 nagyon eros gombaolo kapszulat(1 volt benne de estere mar nem viszkedtem),kremet es antibiotikum+probiotikum.1 het kura utan mar minden rendben volt.
2017. márc. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!