Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek a hüvelybemenet...

Mitől lehetnek a hüvelybemenetnél szemölcsök, ha a leleteim nem mutatnak ki HPV-vírust?

Figyelt kérdés
Arra gyanakodtam,hogy HPV-m van,mert volt a gátnál és a hüvelybemenetnél szemölcsöm, amire kaptam is ecsetelőt (condyloma)és egy része elmúlt,de van még 3. Az orvos levette a kenetet, elküldte vizsgálatra vírusra is és semmi. Akkor most? Ha meglátja mit tud mondani? Ránézésre nem tudta akkor sem megmondani, így meg negatív lelettel kezdjek? Nem értem akkor mitől lehet.

2017. jan. 10. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak HPV vírus okozhat szemölcsöket.

Nekem sincs nemi betegségem, mégis volt ilyen futószemölcsöm ott. Leszedték, azóta sincs.

2017. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt mi okozta?
2017. jan. 10. 18:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Érintésre fáj amúgy és piros néha, nem mindig.
2017. jan. 10. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi okozta. Csak leszedettem, mert nagyon zavaró volt és többször vérzett, ahogy a fehérnemű pont ott húzódott rajta. Nem deríttettem ki, hogy mi okozta. Csak voltak más ok miatt vizsgálataim, amiben nemi betegségekre kiterjedő szűrővizsgálatom is volt és semmi nemi betegséget nem találtak nálam. Szóval nem az okozta, ez egyértelmű, mert nem volt ilyen a szervezetemben.
2017. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!