Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kisajkam megvan nagyobbodva,...

A kisajkam megvan nagyobbodva, és tegnap óta érzékeny az érintésre, enyhén fáj és viszket. Ez mi lehet? Félek hogy valami bajom van, és nem merek szólni az édesanyámnak (14 éves vagyok).

Figyelt kérdés
A héten beteg is voltam eléggé, meg szedek valami probiotikum-ot, lehet hogy ettől van??
2010. máj. 7. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Viszketés gombától szokott lenni. A Canesten kenőcs mindenen segít. Vény nélkül kapható.
2010. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miét nme mersz szólni? nem te tehetsz róla.Vagy igen?Megsértetted szex vagy maszturálás közben?

Egyedül is elmehetsz dokihoz

2010. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a dokitól mégjobban félek, mint hogy elmondjam anyukámnak a dolgot...

és hogy néz ki ha a 14 éves lány ilyen kenőcsöt vesz? nem égő egy kicsit??

2010. máj. 7. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ha nem javulna akkor azért elmennék dokihoz. Nincs jó kapcsolatom anyukámmal, de ha valami bajom van "ott lenn" akkor megmondom neki, és te is elmondhatnád neki. Gyógyszertárba elmenni és canestent venni szerintem nem égő, mások is vesznek, a gyógyszerész nem fog vele foglalkozni hogy pont TE veszed. De nálunk pl mindig van itthon, sosem lehet tudni...
2010. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért nem válaszoltál a kérdésre?

Nem lehet hogy maszturbálás közben vagy szex közben megsértetted?

2010. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy mond el?

Akkor ne mond el! Akkor szenvedj! Várd meg míg elfertőzödik az egész

2010. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

13:35 nem, biztos hogy nem történt semmi ilyesmi

13:36 nem emlékszem hogy lett volna velem ilyen, megijedtem, nem tehetek róla, ezért nem kéne leharapni a fejemet

amúgy köszönöm a válaszokat:)

2010. máj. 7. 14:06
 8/10 A kérdező kommentje:
de van rá esély hogy magától elmúljon?? ha igen, akkor az mennyi idő?
2010. máj. 7. 14:06
 9/10 anonim válasza:
ezek a nőgyógyis dolgok nem szoktak maguktól elmúlni... tényleg elmehetsz egyedül is dokioz, v barátnővel. Ha meg 14 vagy, akkor anyud előbb- utóbb el kellene, h vigyen, szóval egyszerűbb ha szólsz neki és túlesel rajta.
2010. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha baj van, a dokit nem hagyhatod ki! Ne félj, nem akar ő semmi rosszat! Nem azért foglalkozik puncival, mert élvezi! Ez a munkája! A Te puncid sem élvezetből nézi, hanem segíteni akar!
2010. máj. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!