Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is elviselhetetlenek...

Ti is elviselhetetlenek vagytok menzesznél?

Figyelt kérdés

Nos igen...ha megvan akkor sírok,hisztizek, idegeskedek és melegem van...házi sárkány tudok lenni,pedig az osztályban a fiúk viszik a táskámat,mondván:

-Tudjuk,hogy neked ez most nehéz,de máskor nagyon cuki vagy,szóval segítünk...

Hogyan vészeljem át?

Ne nézzetek hisztis p.csának...mondjuk ilyenkor az vagyok de...

Szóval előre is köszi!!!

😘😘😘💜❤💜❤💜💪🐰😛👽



2017. febr. 3. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Jól vagy?
2017. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:))

Én olyankor egy őrült hü.lye pi.csa vagyok. Csodálkozom a környezetemen, hogy tudnak olyankor elviselni?

Nagyon meg akarok halni akkor, szóval nem könnyű. A tüneteket te is leírtad. Szorozd be 100-al. Kb. úgy érzem magam mindig. De mikor megjön akkor egy kisangyal vagyok. :)

2017. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Igen ez nálam is így van...meg másokon vezetem le.

Amúgy mik azok a számok a smileyk előtt?

2017. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%

Jó arcok a fiúk az osztályodban :D talán elég, ha miután "helyre álltál" kedvesen megköszönöd nekik a segítséget.


Én nem vagyok hisztis, konkrétan csak a fájdalom az, ami megakadályoz bizonyos dolgokban. Meg néha hányok. De a hangulatom alapból nem változik. Anno az emberem úgy megkönnyebbült, amikor ezt megtudta, mivel van egy húga és egy anyukája, akik durván besárkányosodnak ilyyenkor és ő azt hitte, hogy ez mindenkinél így van. :D

2017. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben 😅 Köszi! Most egy kicsit megnyugodtam!❤

Ui.:a matricákat néha számokként írja ki 😊

2017. febr. 3. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem,mert görcsoldót használok,max.kerülöm ha lehet az embereket,bár azt alapból.A többi nőt egyrészt ezért is utálom,mert tényleg elviselhetetlenek.Azt meg nem látni,mikor melyiknek van meg éppen.

Másokon vezeted le?!Rajtam meg ne is próbálja senki ok nélkül levezetni a saját problémáját.De ti ennyire ösztönlények vagytok,olyankor nem bírtok gondolkodni.Tisztelet a ritka kivételnek.29

2017. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pl ilyenkor vigyorgok mint a vadalma 0-24 ben. Ilyenek a hormonok.
2017. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!