Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt észre lehet venni ha egy...

Azt észre lehet venni ha egy lány éppen menstruál?

Figyelt kérdés

Vannak valami jele annak ha épp havi baja van egy lánynak?


F


2017. febr. 3. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt lehet érezni a nőkön. Én már éreztem nőn, aki mellett ültem buszon, vagy más helyeken, hogy fura szaga van, olyan szag amit amúgy nem lehet rajtuk érezni. Szóval olyan fura szaguk van a nőknek mikor véreznek.
2017. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja olyankor ömlik belőlünk a vér!
2017. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Igen, olyankor hisztisebbek vagyunk.
2017. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Hát 4 elég gyerekesnek tűnsz. Amúgy is a nőknek,ha megvan nem nagyon szoktak,akkor strandra menni.


Én pl.idegesebb leszek,kívánósabb vagyok,meg tényleg másabb a szagunk lehet érezni

2017. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
Persze. Úton-útfélen spermakoktélt szürcsölgetnek.
2017. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
5-ös nem vagyok gyerekes, csak vicceltem. Tudom, hogy a nők nem járnak strandra ha véreznek. Bár beszéltem már gyk-n olyan tini csajjal aki úgy ment strandra hogy menstruált s ott volt a tampon a pinájában. Amúgy néha szoktam azzal hülyéskedni, hogy majd én is menstruálok. Mondtam is már anyámnak, hogy majd egy szöggel fenéken szúrom magam, oszt oda teszek egy betétet, oszt azt játszom, hogy menstruálok.
2017. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

"Alkoholista leszek" nagyon vicces fickó, igazi Móka Miklós. Nála már csak az 5-ös válaszoló szánalmasabb, aki komolyan is vette.


Ami a hisztit illeti: az inkább közvetlenül előtte, meg az első nap jellemző. Amikor már rendesen megjött, akkor a nők inkább lenyugszanak és kiegyensúlyozottabbá válnak. Kevésbé viselkednek kihívón, tárgyilagosabbak. Tesztek igazolják, hogy pl. a ciklus közepén, peteéréskor a nők szexisebb, nőiesebb ruhadarabokat választanak, a mensi alatt/után pedig visszafogottabban öltöznek.

2017. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!