Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy 7 napja vérzem?

Normális hogy 7 napja vérzem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 02/06 reggel erős baloldali alhasi görcsöm volt, elmentem nőgyógyászhoz ahol azt mondta kissebb gyulladás van, írt fel klion hüvelytablettát,készült ultrahang is de nem mutatott semmi problémát. Csütörtök környékén újra görcsöltem és rózsaszín folyásom volt, felhívtam azt mondta lehet a hüvelytabletta mellékhatása, aztán szombaton már annyira görcsöltem, hogy elmentem a sürgősségire ahol újra megvizsgált nőgyógyász, nem talált semmit, vissza a sürgősségire ahol vért vettek, megvizsgáltak, kaptam a görcsre infúziót majd közölték nem találtak semmi rendelleneset. Estére elkeztem vérezni (01/28) gondoltam megjött a menszesze, 02/06 helyett korábban. Azóta is vérzem, élénk piros és a mennyisége sem kevés, tegnap már gondoltam ez nem normál menstruáció, újra elmentem nőgyógyászhoz aki szinte ordítva közölte nincs semmi bajom majd írt fel gyógyszert NORCOLUT 5 MG- ezt szedem tegnap óta. Én azért aggódom normális e ez így:( Most úgy érzem megint görcsölök de ez már határozottan menstuációs görcs. Ha valakinek van hasonló tapasztalata megköszönném a segítséget.

2017. febr. 4. 10:43
 1/2 anonim válasza:

Szia

Nekem álltalába 8-9-10 napig szokot de volt már amikor 15 napig volt meg :)


egyszer elmentem orvoshoz és azt moda ez természetes a vérzésem kb 6 lehetet és oránkent kelletet cserelnem az O.B ultra nedszivo tampont

2017. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már a 12. napnál tartok,folyamatosan görcsölök :( Holnap megyek hasi ultrahangra, remélem nem lesz nagy gáz
2017. febr. 7. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!