Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 152 cm-es 12 éves lánynak...

Egy 152 cm-es 12 éves lánynak ez normális súly?

Figyelt kérdés

Ez a lány én volnék. Szóval nekem ideális a 34 kg?


Nem vagyok csont és bőr, "törékeny" alkalom sincsen. Tesiórán kívül nem sportolok.


Viszont naaagyon sokat eszem (és nem feltétlenül egészséges kajákat :/), de egyszerűen nem tudok hízni.


Ezeket latba vetve szerintetek ideális a súlyom?


Előre köszi a válaszokat! 😘


2017. febr. 4. 14:12
 1/5 anonim válasza:

Szerintem ez nagyon kevés. Figyelembe véve a magasságodat, szerintem egy olyan kb. 40 kg-osnak kellene hogy legyél, de ez persez ne azt jelenti hogy most akkor hízz meg. Én 157 cm-hez vagyok 43 kg, ami egy normális súly orvos szernit.

Viszont ha a korodat is nézzük, akkor meg ideális ez olyan kb 48 kg-ig. Szerintem. :)

14/L

2017. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés ! Nagyon!
2017. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sovány vagy.Legalább 5 kg-ot kellene még felszedned.De még akkor is nagyon vékony lennél.
2017. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen sztem en is ennyi kg voltam. Egy kis cérna szál.

Ilyen az alkatod!

En rendesen eszek egesz nap mégse hizok pedig en 25 éves leszek, 175 cm magas vagyok es 55 kg

2017. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha egészséges kaját ennél? Hátha akkor nem tennéd tönkre az anyagcserédet, és a szervezeted szépen fel tudná magát építeni olyanra, ami a normális...


A nem csak a hízlaló kaja egészségtele, és nem biztos, hogy az egészségtelen kaja hizlal. Lehet, hogy tápanyaghiány, vitaminhiány alakul ki a sz.r kaják miatt, és ezért leszel fáradékony kóró.

2017. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!