Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegség okozhatja...

Milyen betegség okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Jövőhéten mindenképpen elmegyek nőgyógyaszhoz, mert már nagyon rettegek hogy valami komoly bajom van.

Pár hónapja nagyon rendszertelenül jön a menstruációm, van hogy 14 naponta de van hogy 35 naponta jön meg. A vér mennyisége is rendkívül kevés.

Most megint 6 napja késik, ráadásul most fáj az alhasam középen, tegnap óta.

20 éves vagyok és terhesség kizárva mert nincs párom. Nagyon rettegek, nem távdiagnosztizáltatni akarom magam, hanem hátha valakinek voltak már ilyen tünetei és tud valamit mondani, hogy legalább elképzelésem legyen arról, hogy mi bajom lehet.

Anyukámnak már említettem ezt, szerinte az egyetem miatti stressz okozhatja nagy valószínűséggel meg az, hogy hirtelen híztam és ezt hirtelen leadtam, mondta hogy menjünk el nőgyógyászhoz de nem mentem el. Én egyébként a hormonokra gyanakszom, de attól is félek hogy valami komoly bajom van, aggaszt ez a hasfájás, nem menstruáció szerű.


2017. febr. 4. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Hormon probléma, vas hiány stb de lehet a stressz okozza

Elküld majd vérvételre es kiderul

2017. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!