Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet rózsaszín folyásom?

Mitől lehet rózsaszín folyásom?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam nőgyógyásznál és azt mondta minden rendben, emellett 1,5 éve szedek fogmzásgátlót. Kedden együtt voltunk a barátommal, ezután véreztem egy kicsit pedig nem volt semmi durvaság. Kb 2-3 napra rá rózsaszín túrós állagú folyásom volt és azóta sem múlt el. Mi lehet ez?

2017. febr. 4. 23:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy az együttlét estéjén nem vettem be a fogamzásgátlót de emellett óvszerrel is védekezünk mindig ahogy akkor is.
2017. febr. 4. 23:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy menstruáció csak halványabb?

A gumi nem a legjobb védekezési módszer,hisz nagyon sokan úgy esnek teherbe.

Vagy esetleg valami baktérium,és így próbál jelezni a tested?

a doki azt mondta minden rendben? szerintem keress fel egy másik dokit is.

Egyik ismerősömnek is azt mondta az orvos hogy nincs gond (ő 21napig menstruált) közben meg egy másik orvosnál kiderült hogy 3as ikreket vár..

2017. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta minden rendben de akkor még nem is volt ilyen probléma csak az együttlét után de akkor lehetséges hogy vmi baktérium. Remélem nem baba mert most nem lenne jó az időzítés.
2017. febr. 5. 00:44
 4/5 anonim ***** válasza:
De mindenképp menj vissza a nőgyógyászhoz. Nem fáj a pisilés?
2017. febr. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fáj egyáltalán.
2017. febr. 5. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!