Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális escapelle tabletta...

Normális escapelle tabletta után a két napos vérzés?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban mindig 3-4 naposak szoktak lenni a vérzéseim (volt olyan hogy a harmadik nap kimaradt és a negyedik nap még folyt) aztán szilveszterkor lefeküdtem egy sráccal, és a rá következő 40.órában beszedtem az esemény utáni tablettát, ez volt január másodikán, és hetedikén megjött, de két napra és nagyon gyenge volt a vérzésem(ez előtt december 22-én jött meg) és utána folyamatosan fájt a hasam a petefészkemnél, meg szerintem elkaltam valamilyen gombát is mert nagyon viszketett ott lenn. Aztán most február harmadikán megjött erősebb vérzéssel, utána lévő napon is még jött, aztán tegnap már semmi. Ugye nem lehetek terhes?

16,5/L És 14 évesen jött meg előstör ha ez számít valamit.


2017. febr. 5. 08:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és az esemény előtti hónapokban nem is jött meg rendesen, hol késett, hol pár nappal előbb jött meg
2017. febr. 5. 08:20
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és a menstruáció elötti napon barna folyásom volt
2017. febr. 5. 08:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg néha bele is nyilalt ott, és kezdek félni
2017. febr. 5. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!