Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet köze a fogamzásgátlónak...

Lehet köze a fogamzásgátlónak a hosszú menzeszemhez?

Figyelt kérdés

Múlthét kedden elkezdtem fogamzásgátló tablettát szedni (most először). A ciklus első napján kezdtem.

Azóta is folyamatosan vérzek, bár nem olyan erősen, de mégis. Azaz már kilencedik napja...

Múlt hónapban voltam utoljára nőgyógyásznál, akkor talált egy jó nagy petefészek cisztát is nálam.


Ennek a kettőnek lehet köze a hosszú menstruációmhoz? Mit tegyek?


Előre is köszönöm a válaszokat

19L



2016. jún. 9. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszer az első hónapban hosszú (bár egy idő után gyenge, barnás) menzseszt okozott nálam is, köztes vérzést. Majd következő hónapban jó lesz. A cisztát nem tudom.
2016. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ciszta el fog múlni a gyógyszertől. Nekem is elmúlt, multicisztás volt mindkét petefészkem. A sport sokat segít és a szénhidrát és glutén csökkenése mellé! :)

A vérezgetés/barnázás teljesen normális, mivel első napon kezdted nem véreztél ki, szokja a szervezeted, én az egész első levelet végig pecsételtem, enyhén, akkor van baj ha erőssé válik és az 14napnál tovább tart illetve a 3. levél után is fennáll. Addig megszokási idő van még. Utána lecserélik ha nem válik be.

2016. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :)
2016. jún. 9. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!