Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérezgetek?

Miért vérezgetek?

Figyelt kérdés
Hetedik hónapja szedem a Cypromixet. Pár napja elmúlt a vérzésem, de azóta néha-néha még jön vér. Ez a gyógyszertől lehet? Eddig nem tapasztaltam ilyet.

2017. febr. 5. 20:46
 1/6 Tamani ***** válasza:
Habár a Cypromixet általában pattanások és egyéb bőrproblémák kezelésére írják fel, tudnod kell, hogy ez egy hormonkészítmény, ami beleszól a normális nemi ciklusodba. Javasolnám, hogy mindenképp keress nőgyógyászati segítséget, mert az ilyen kis vérezgetések sokmindent jelenthetnek. Jobb, ha lát egy szakorvos! Kérdésedre a válasz: IGEN, mindenképp előfordulhat ilyen a gyógyszertől, amit szedsz. Az is lehet, hogy egyszerűen csak hozzá kell, hogy szokjon még a szervezeted.
2017. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer-egyszer nem gond. Viszont ha ez 2-3ciklusban fennál akkor az azt jelzi hogy nem megfelelő számodra a gyógyszer és másik kell.

Amúgy is terápiás erős hormonkészítmény, így max 6 hónapig szedhető.

2017. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mondtam a dokinak, de azt mondta, nem baj ha szedem tovább. Meg h van, aki évekug szedi, probléma nélkül. Először fordult elő ilyen vérezgetés

Köszönöm az eddigi válaszokat

2017. febr. 6. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szedtem évekig (4) mert a doki azt mondta hogy akár 10 évig is lehet (tesóm 8 évig szedte...) aztán kiderült hogy tönkrevágta a pajzsmirigyem (alulműködik), a tesómnak pedig az egész anyagcseréjét (képtelen hízni, 165cm és 42kg 35évesen). Ha 2x egymás után van ilyen akkor másik kell.

Az új orvosom amikor megtudta hogy szedem azonnal írt gyengébbet és mondta hogy azt a levelet még befejezhetem.

2017. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre abban maradtunk, h összesen egy évig szedem, de más véleményét is kikérem, mert elég rémisztő, amiket írtok. Csak furcsa, hogy az orvos szerint semmi bajom nem lesz, hiába mondtam neki, hogy sokaknak lett ilyen-olyan problémája. Persze lehet, h én pont nem szenvedek el semmit de nem szívesen kockáztatom.
2017. febr. 7. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak orvosok akik meg vannak győződve hogy nem okoznak gondot, az én régi dokim is így volt, hiába a sok rossz ellenpélda, jó lesz az, kell az. :\

Én másodvéleményt kérnék másik dokitól azért.

2017. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!