Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1honapos voltam amikor el...

1honapos voltam amikor el kellet vetetni tőlem?

Figyelt kérdés
Amikor szonoztak 3hetes voltam belső szonot is el vegeztek es az anyamehenben nem lattak semmi 4dik hetben menten es akkor az orvosok ki tisztítottak nagyon rossz volt kerdeztem az orvosokat megis mitől volt ez nem mondtak semmit nagyon nehéz fel dolgozni lelkileg .18L

2017. febr. 5. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Szegénykém!Ha jól értem, amit írtál, valószínűleg spontán vetélésed lehetett, tehát magától meghalhatott a picike. De az nagyon hülyeség és érthetetlen, hogy nem mondtak semmit. Ha legközelebb kiderül, hogy babát vársz, keress gyorsan valami normálisabb dokit/kórházat! A picikédet meg gyászold el, sirasd el, aztán idővel biztos jobb lesz. Úgy látszik, ő valamiért nem tudott itt maradni, el kellett mennie. De szeret téged így is, csak most csatlakozott az őrangyalához, ott jó helyen van!
2017. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Zárójelentést nem adtak? Hátha abból ki lehet valamit olvasni..

Nagyon sajnálom.

2017. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz

Egyszer azt mondtak hogy anyamehen kivul volt maskor meg hogy elhalt bennem de ha anya méhen kivul lett volna akkor vagna a petefeszkenmel vagy hogy mukodik de engem csak tisztittotak 5honapja ennek nagyon szeretnek mar babat de felek.nagyon hogy azt is el vesztem mert rizikós vagyok

2017. febr. 6. 16:55
 4/4 anonim válasza:
100%
Érdemes lenne pszichológushoz fordulni, segítene feldolgozni, meg a félelmeket kezelni. Pl. a Lux Babaprogramnál jó szakemberek vannak, de máshová is lehet menni ezzel a problémával. - Nehéz helyzet, de van továbblépés!! sok erőt!
2017. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!