Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas pisilés, hüvely...

Fájdalmas pisilés, hüvely égés, fájdalmas szex mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy eve kuszkodok mindenfele nogyogyadzati panasszal es mar kezd nagyon elegem lenni. Nem tudom hova fordulhatnek es mit csinalhatnek ennel tobbet. Eloszor holyaghurutot allapitottak meg, ugyanis csak a pisiles fajt eleinte inkabb, arra kaptam antibiotikumokat es utana gombaval kezeltek arra is kaptam mindenfele kenocsot meg kupot. Ezek utan meg mindig nem javultam, visszamentem a dokihoz akkor mar e-coli bakteriummal kezeltek. Az utobbi egy evbe hat doboz antibiotikumot es legalabb ennyi huvelykupot valtottam ki es hasznaltam. A labor eredmenyeim a vizeletbol se a verbol nem mutatnak semmit. Jartam nefrologusnal, urologusnal meg persze nogyogyaszaton is. Es semelyik orvos nem hisz nekem mert lathatolag semmi bajom. Azota mar annyira elviselhetetlenne valt az egesz fajdalom, hogy befolyasolja a mindennapjaimat. Minden nap faj, raz a hideg barhol vagyok. Pisiles, szex es napkozben is. Akarmit csinalok. Ha egyszerre megiszok ra egy liter vizet elmulnak nagyjabol a tunetek de egy ido utan visszajon. Nem birom mar, es nem tudom mi tevo legyek.

2017. febr. 6. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már próbáltad a tözegáfonyát, nekem az szüntette meg a visszatérő húgyúti fertőzést, pedig rendszerint 2 havonta visszajött. Nagyon hatásos, nagyobb hatoanyagtartalmut válassz és szedd maponta többször sok vízzel folyamatosan.
2017. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál gyógyteákat,nem mindegyiket lehet napi szinten fogyasztani,de biztos javítana a helyzeten mert fontos lenne(tudom,hogy írtad),hogy sok folyadékot igyál.Napi 2 l,az azért megvan?
2017. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a napi ket literem megvan altalaban. Mezei zsurlo es cickafark teakat is kiprobaltam mar hetekig ittam meg furodtem is benne de nem igazan enyhitette. Kulonfele tozegafonya kapszulakat is szedtem eleg sokat es persze teakat is ittam belole, aszalva is ettem, de nem volt hatasuk. Minden ilyen hazi modszert kiprobaltam, amit talaltam neten, de max a vizelethajto hatasukert voltak hasznosak. De koszonom szepen a valaszokat.
2017. febr. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!