Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a hüvelyembemenetemnél?

Mi lehet a hüvelyembemenetemnél?

Figyelt kérdés
Par hete fedeztem fel a huvelyem bemenetenel illetve a huvelyembe apro pici kis kiallo reszeket, olyanok mint valami apro kis szemolcsok...olvasgattam es lehet hogy fibroma.. De nagyon felek hogy esetleg ki akarjak nyiszkalni onnan ha meglatja az orvos.. Van szemelyes velemeny? Kerlek csak 16vagyok :(

2017. febr. 7. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégha "csak" fibroma! De lehet nemi szemölcs - condyloma is. El kell menned orvoshoz,mert terjedhet! Kinyiszálni nem fogják,először csak ecsetelővel kezelik.
2017. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néztem képeket, nem hiszem hogy condyloma..mashogy nez ki.A gyumolcs(pl naracs)rostra hasonlit.Bar az enyem is osszefuggo de olyan pici hogy nemlatom a folsog ero tukor elott ulve se..
2017. febr. 8. 11:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Foldig*
2017. febr. 8. 11:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem elnek szexualis eletet,nem nyultam volna oda nem is tudnek rola mert nem faj,nem akadalyoz..utalom a nogyogyaszt..anyira megalazo mutagatni neki azt..es milesz ha ki akarja vagni?
2017. febr. 8. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján pedig szemölcsnek tűnik. Egyébként mint már írtam az ilyeneket nem szokták vagdosni. A nőgyógyászati vizsgálathoz pedig amúgy is hozzá kéne szoknod, hiszen nő vagy ráadásul élsz szexuális életet.
2017. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szemölcs az mekkora baj lehet?biztos?
2017. febr. 8. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!