Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg a menzesz...

Még nem jött meg a menzesz soha de nem is szeretném hogy megjöjjön hogy lehet ezt úgymond késleltetni hogy maradjon még pár gondatlan év?

Figyelt kérdés
Amúgy rendesen fejlett vagyok mellem,szőrzetem van 13/l

2017. febr. 9. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez egy élettani folyamat és amikor hormonálisan érett valaki,akkor megjön a menzesze,ha akarja,ha nem.
2017. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hormonkezeléssel, de annak dúrva következményei lehetnek....ndk úszónős test..
2017. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hormon kezeles termeszetesen? Kajaval egyebbel?
2017. febr. 9. 18:08
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

sehogy.

Ne akard késleltetni. Tudom, hogy élvezed, de ez az egyik feltétele annak, hogy a jövőben lehessen gyereked. És a "maradjon még pár gondtalan év" maximum 1 évet jelent, de ha utána se jönne meg, akkor orvosról orvosra járnál, akik a lábad között nyúlkálnának. Azt akarod?

2017. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kajával nem lehet, mással pedig a legnagyobb butaság! Ha beteggé akarod tenni magad,akkor viszont hajrá!
2017. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Kajáva dehogynem: anorexia tökéletes rá, csak le kell fogynod x kiló alá. Ja, hogy ez amúgy halálos is lehet? Ht, az pech.


Pár gondtalan év? Mivan, nekem 13 éve megvan, mégsem csinálok belőle problémát. Persze, ezt felfoghatod úgy is, hogy onnantól világvége, csak nem érdemes. :)

2017. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Esetleg sok sport?
2017. febr. 12. 01:38
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
én is így álltam hozzá 13 évesen, mivel már akkor éreztem hogy nőnek lenni szar és 2 évig éheztettem magam, szóval anorexiával kitolható, csak nem ajánlom mert mellette sok szervi bajod és immungyengeséged lehet... én 13 évesen megálltam a növekedésben a tápanyaghiány miatt... én azt mondom h rohadtul nem érte meg mert felborult az egész hormonrendszerem és alacsony maradtam, betegségekre hajlamos stb... ha tudom előre h mi vár az életben akkor már az elején fejbelőttem volna magam... gyereket mondjuk sohasem akartam szülni erre a mocskos világra, amióta kijöttem anyámból csak szenvedek.
2017. febr. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem akarsz egy gyenge,beteges műanyag lenni,akkor felejtsd el! Fognak még az életben nagyobb terhek és problémák is érni,mint a menstruáció, amihez azért hozzá lehet szokni.
2017. febr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen .... kerdest egyantalan h lehet feltenni. Noknek elettel egyutt jaro normalis folyamat. Anyukad remelem jol megmossa a fejed mar ha tud rola. Max 1 evvel ha talan lehetne keslelteni hormon nelkul. De mind1 melyik utat valasztod egy gyerekkori hulyeseg miatt ramehet az egeszseged.Ami ellen ugyse tudsz tenni mert valtozokorig menstrualni fogsz. Szoval nagyon latszik h igen gyerek vagy meg. 23 eve menstrualok 13 voltam amikor megjott. Bumm megtortent um nove erik az ember. El kell fogadni. Ez nem betegseg. 35n
2017. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!