Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációt lehet hamarabbra...

Menstruációt lehet hamarabbra hozni/késleltetni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és eddig 2x jött meg. Februárban és áprilisban. Már lassan meg kéne jönnie, de félek, hogy ez a tábor idejére esne (2 hét múlva lesz). Tegnap barna folyásom volt ma meg fehér. Néha-néha görcsöl már a hasam, de alig vagyis nem fáj. Fontos lenne, hogy ne a táborban legyen, mert ott megyünk aqua parkba is. Megjön hamarosan? Vagy tudtok valamilyen tippet? Légyszi segítsetek! A késleltetést csak a legvégsőbb esetben szeretném. Tampont nem szeretnék használni és nem is akarok kimaradni a fürdőzésből.

#menstruáció #tábor #menzesz #menzesz fürdőzéskor
2015. jún. 2. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Tüneteid alapján egy-két héten belül meg fog jönni. Sok mindent nem tudsz ellene tenni max. remélni hogy egy pár napig a táborban fürdőzhess.
2015. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem biztos,hogy pont nem akkor fog megjönni. Ez sajnos sokszor kiszámíthatatlan. Én, van olyan hogy rágörcsölök,hogy megjön-e vagy sem, és azért késik. Legalábbis gondolom..

Két hét az még sok idő, szerintem addig meg fog jönni neked, mert van barna folyásod is meg görcsölget is a hasad. Én jó meleg vízben szoktam fürdeni,hogy hátha előrébb hozom vele.. de ez se mindig jön be. Ha nem jön össze nekem,akkor tampon, de azt meg írod,hogy nem akarsz használni.

2015. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!