Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a mellem melltartó...

Miért fáj a mellem melltartó levétele után?

Figyelt kérdés
Este, mikor leveszem a melltartóm, nagy fáj és szúr a mellem. Nem tart sokáig, de borzalmas érzés. Egyébként is érzékenyebb a mellem az átlagnál, nem tudom ez közre játszhat-e? Mitől lehet ez? Válaszokat előre is köszönöm.

2017. febr. 10. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó méretű, fazonú a melltartód.
2017. febr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Mert a súly visszaereszkedik a saját szalagjaidra.
2017. febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igaz, a sport melltartónál nincs ilyen probléma. Lehet igaza van az első válaszolónak. Mivel nem voltam sosem melltartó párti, így nincs sok tapasztalatom a melltartók terén, inkább a sportmelltartókat használtam.

Lehet inkább ki is dobom.

Azt gondoltam, hogy a tartó izmok miatt fáj, csak nem tudtam, hogy miért?

2017. febr. 10. 08:30
 4/13 anonim ***** válasza:

3: És tudnál ajánlani sportmelltartót? Mert nem nagyon láttam még jót. Olyat szeretnék ami nem bebújós, tehát nem kell átpréselni rajta a cicit. Mert elég nagy van, de még kis mellnél sem lehet ez fájdalommentes. Pl. cipzáras van?

És ne műszálas legyen, hanem pamut. Köszi.

2017. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3: Mert a sportmelltartó inkább fixálja és nem megemeli a mellet, nem? Ha megemeled, akkor leveszed a súlyt a szalagokról, izmokról, aztán visszateszed rájuk sok óra elteltével.
2017. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonlo gondom.Vettem egy szammal nagyobb melltartot es elmult.Meg azt mondtak,h ha ilyen van erdemes teljes kosras melltartot venni.ES a legtobb helyen segitenek kivalasztani a megfelelo meretet.En a Triumph-ba vettem rendes hatulcsatolos sportmelltartot.
2017. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én a Tchibo-ban vettem a sportmelltartóimat, igaz, nekem is bebújósak, de én nem átpréselem magam rajta, hanem a melleim tetejéig húzom fel, majd én próbálom a melltartóba helyezni a melleimet, így nem nyomorítom meg magam :D Nekem is kellemetlen, ha végig szántom rajtuk a szűk anyagot. :/ Sajnos én nem ismerek cipzárosat, vagy csatosat.
2017. febr. 10. 09:05
 8/13 A kérdező kommentje:
Tényleg jobb, ha egy számmal nagyobb a melltartó? Én is kipróbálom. Nem dörzsöli ki a melled így, hogy nagyobb? Köszönöm a választ.
2017. febr. 10. 09:06
 9/13 A kérdező kommentje:
8:34 : Valószínű, hogy így van. A fájdalmat nem értettem, azt hittem más oka van. Gondolom nem mindenkinél produkál ilyen tüneteket, de így már tudom, hogy a melltartó a ludas.
2017. febr. 10. 09:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az a resz kimaradt,h en hiztam es ezert kellett a nagyobb.Fontos,h jo legyen a meret.Lehet te is hiztal picit vagy alapbol kisebbet vettel vagy csak a fazon nem jo.Mondtad,h nincs sok tapasztalatod.Nekem sincs ezert szoktam megkerni az eladokat,h segitsenek.
2017. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!