Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha ennyi ideig nem...

Normális, ha ennyi ideig nem jön meg?

Figyelt kérdés
Egy éve menstruálok. Tavaly januárban jött meg, utána nagyjából 2 hónapig kimaradt, majd megint megjött. Legutóbb ha jól emlékszem novemberben jött meg. Szóval durván 4 hónapja nem jött meg. (igaz volt egy fogyókúrám ahol 49 kgról 44re fogytam, influenzám is volt és eléggé sok stressz ért.) Édesanyám el akar vinni nőgyógyászhoz. Normális, ha ennyi ideig kimarad? Mit tudnék tenni hogy megjöjjön? (most elkezdtem enni)

2017. febr. 10. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy ehhez a súlyhoz? Ha nagyon vékony vagy akkor attol is lehet. Az is lehet hogy ez azért van mert nem régóta menstruálsz. Egy nőgyógyászati vizsgálat nem árthat.
2017. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most áll be. Gyerek vagy, serdülsz, ne aggódj. Akkor panaszkodj, ha nagyon fájdalmaid vannak, vagy ha 1-2 év múlva is kimaradozgat. Gondolom 11-12 vagy. Kort írhattál volna.
2017. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam két év maradt ki ennyi idősen, úgyhogy semmi bajod. Ezzel felesleges nőgyógyászhoz menni, mert semmit nem tud csinálni veled. Fiatal vagy, ennyi az egész.

20N

2017. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14 vagyok, semmim nem fáj, 164 vagyok
2017. febr. 11. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!