Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műtsék meg az anyukámat? Egy...

Műtsék meg az anyukámat? Egy aggódó fiú kérdése. 64 éves anyukámmal egy lakásban élek. Segítjük egymást. Nagyon szeretem. Gyenge a szervezete. Három nagy műtét kellene, de az orvos sem javasolja és nem sürgősek. Műtesse meg magát? Vagy várjunk?

Figyelt kérdés
Hólyagsérv és egy nagy zsírdaganat a mellében.

2017. febr. 11. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik elváltozás sem olyan,hogy az élettel összeegyeztethetetlen. Ezekkel együtt lehet élni akár 100 éves korig. Tehát nem feltétlenül kell műteni őket. Viszont,ha édesanyád minden áron azt szeretné,akkor jobb előbb műteni,mert az állapota az idő előrehaladtával,ahogy öregszik csak romlani fog. Ha az orvos sem javasolja,akkor én inkáb nem műtettném meg magam.
2017. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orvos miért nem javasolja?
2017. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is volt ilyen, hogy műteni kellett, de nagyon le volt gyengülve az immunrendszerem, csak nálam hátrány volt, hogy én piszkosul rosszul voltam, a végén 2 naponta jártunk az ügyeletre a fájdalmakkal, de megmondták az orvosok, hogy amíg nem erősödik meg az immunrendszerem, addig nem fognak megműteni, hacsak nem életmentő műtétről van szó. Ezért vitaminokat szedtem, amivel megerősödtem annyira, hogy műteni tudtak.

Szóval azt javaslom, hogy táplálkozzon anyukád egészségesen, egyen sok zöldséget és gyümölcsöt, illetve szerezzetek be komplex vitaminkészítményt, néha-néha tegyen egy kis egészségügyi sétát és ha megerősödött, akkor meg is tudja magát műttetni.

2017. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hólyagsérvet miért nem?
2017. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jövő héten megy hozzá. De elöljáróban azt mondta, hogy szeretné elkerülni a műtétet. A múltkorit is nehezen viselte. Majdnem baj lett belőle...
2017. febr. 11. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egészségügyi dolgozó(dolgoztam már sebészeten és nőgyógyászaton is). Vegyétek komolyan,amit írtam. Gondolom nem az immunrendszere,hanem egyéb betegsége miatt nem akarják műteni.
2017. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Első: köszönöm a válaszod és törődésedet. Anyu nagyon gyenge és lelkileg is megviseli a műtét. Fél még egy vizsgálattól is. Nemhogy egy műtéttől.
2017. febr. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!