Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógymódokat ajánlanáto...

Milyen gyógymódokat ajánlanátok a visszér problémák gyógyitására?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,és a lábaim enyhén csúnya visszeresek.Csak érdekelne hogy itthoni ápolásra valami gyógymódot tud valaki.A lábszáraimon vannak viszerek...:-s

Köszönöm segitségeteket előre is


2010. máj. 8. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehéz kérddés, de az esetenkétni 1-2 ezer forintos reklámozott kenőcsök semmit nem érnek, csak a pénzt dobja ki az ember. /tapasztalat/.

Ha már nagyon látsznak a visszerek, beszélj az orvosoddal a műtétről. Nem nagy operáció és szépen meg lehet csinálni. Aki szerencsés, annak nem, vagy csak jóval később újul ki.

2010. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az Avontól veszem a termékeket és sokat segitenek.A lábamon nagyon csúnya erek voltak és szépen javulnak.De nem csak külsőleg kell kenegetni,hanem kéne valami tabi is.Szerintem ilyen fiatalon inkább kérd ki szakorvos véleményét.A háziorvoshoz menj és ő majd elküld megfelelő helyre.

2010. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!