Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condyloma acuminatum eltavolit...

Condyloma acuminatum eltavolitasa kotelezo?!

Figyelt kérdés
1honapja kb ereztem eloszor (nem zavar nem faj stb) es tudom hogy ecsetelessel a nogyogyasz el tuja tavolitani....de ha a huvelyemben van azt muszaj eltavolitani? Mert azt csak kivagni lehet igaz?! Kerlek segitesek, felek..meg nem tudja senki 16/L

2017. febr. 13. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, mint ahogy a TBC-s betegnek sem kötelező befeküdni kórházba, és tetűírtás sem kötelező. Viszont ajánlott!


Különben terjed és fertőz. Nem vágják. Lefagyasztják,vagy növényi sejtméreggel kenegetik. Esetleg égetik :D

Ne sz*rj be, kérd a fagyasztást. Leggyorsabb legjobb módja hogy eltűnjön.

2017. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De belül van.... :'( basszus itt sirok fel oraja.. A szivacsos reszen es nem is egy, ezen kivul a huvely bemenetemnel is, es azon kivul is par :( a kulsoket oke lefagyasztja de belul??
2017. febr. 13. 15:38
 3/15 A kérdező kommentje:
belül sok kis fehér kinövés.....az lehet???
2017. febr. 13. 15:44
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem tudom. Vannak speciális, vírus ellenes készítmények. Nem tudom hogy felírják-e neked. Elég kemény cuccok (tabletta forma). De indulj ki abból hogy az orvos nem megkínozni akar amiért gumi nélkül hancúroztál.


Nyilván nem fognak ágyúval lőni galambra.

2017. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
alapból ő írta fel a fogamzásgátlómat
2017. febr. 13. 15:47
 6/15 anonim ***** válasza:
De a fertőzött péniszt nem ő rakta beléd ;-)
2017. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
tőle kaphattam el? vagy én adtam át neki?
2017. febr. 13. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Az lehet. Ezek szerint az ecsetelés nem használ, annyi van belőle. Bizonyára a dokid is ezért döntött a sebészi módszerek mellett. Fagyasztani szokták, mert az nem fáj annyira. Ha nem engedede, max faszán elburjánzik, aztán akkor vakarhatja a doki is fejét, hogy mit kezdjen veled, meg te is. A fogamzásgátló nem véd nemi bajok ellen. Ne sírj, ne félj, hanem gyógyíttasd magad! A legközelebbi randira meg vigyél gumit! Jobbulást!
2017. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem voltam még orvosnál..csak gondoltam nem lehet fagyasztani/ ecsetelni belül... ._. ezért félek
2017. febr. 13. 16:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy kitől kaptad, nem tudom. Egy biztos: Ez nem olyan mint egy hüvelygomba. Szóval nem alakul ki magától. Ez fertőzés. Akár még pasi sem kell hozzá, de az a gyakoribb hogy közvetlen kontaktal adják át
2017. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!