Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi vagy nő nőgyógyászhoz...

Férfi vagy nő nőgyógyászhoz érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
Nőként nyilván frusztrációk léphetnek fel azzal kapcsolatban, hogy egy idegen férfi előtt kell levetkőzni, és azt sokszor nehéz tudatosítani, hogy az a férfi csupán páciensként tekint rád. Ezért sok nő inkább a női orvos mellett dönt, viszont hallottam már olyanokat, hogy a női nőgyógyászok nem annyira óvatosak, közömbösek és néha kevesebb tiszteletet is mutatnak irántad. Mi erről a véleményetek?

2017. febr. 14. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

"a női nőgyógyászok nem annyira óvatosak, közömbösek és néha kevesebb tiszteletet is mutatnak iránta"

A férfi nőgyógyász sem tiszteli jobban a vaginádat, nem a pasid az, hogy óvatos, lelkes, és tiszteletteljes legyen... ekkora butaságot ritkán hallani, ki mondott neked ilyet?

2017. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Ahhoz akiről több jót hallottál. Megjártam már sajnos pár orvost, mindkét nem esetében van szakmájára alkalmatlan.
2017. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Felénk férfiak vannak az SZTK-ban . Semmi lelki bajom nem lett, hogy megvizsgált. Tette a dolgát, utána pár emberi szót is váltottunk. Kellemesnek valóban nem mondható a vizsgálat, de nem fáj, és nem egy nagy dolog.
2017. febr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valóban nem nagy dolog, de szerintem természetes, ha első alkalommal izgul az ember és próbál minél többet megtudni a témáról.
2017. febr. 15. 00:15
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Hogyne, meg is értem. Mindenesetre hidd el,a dolgukat végzik. Sok betegséget láttak, nem csámcsognak honnan van, hanem kezelnek, Ha csak rutinellenőrzés, megnéznek, oszt kész.
2017. febr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Férfiak és nők között is vannak jó nőgyógyászok, meg rosszak is. A nőknek szerintem ebben a szakmában annyi előnyük van, hogy saját tapasztalatból ismerik a női test anatómiáját, működését, ezért talán rutinosabban, szakszerűbben tudnak hozzányúlni.
2017. febr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Én voltam már férfinél és nőnél is. Jelenleg nőhöz járok. Van pasiból is olyan aki nem óvatos, közömbös stb. A jelenlegi dokim nem egy tündérbűbáj de viszont a szakmájához nagyon ért és nekem a félrekezelések után ez volt a legfontosabb. Mindenképp olyanhoz menj akit sokan ajánlanak függetlenül a nemétől.
2017. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Nekem visszatetsző, hpgy egy nő nyúlkáljon bennem odalenn, úgyhogy férfihoz járok.


De kinek a pap, kinek a papsajt.

2017. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2017. febr. 15. 10:25
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Kizárólag nő! Addig kell menni, még nem találsz benne megfelelőt!
2017. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!