Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhesség első időszakában...

A terhesség első időszakában (2-5 hét), lehet e hogy menstruáljon az ember?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
lehetséges
2010. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

22 éves lány vagyok.Egy hete szédülök és a melleim megdagadtak feszülnek és fájnak.A hasam pedig nagyon érzékeny lett.

Vettem egy tesztet ami negativ lett.

Elmentem orvoshoz,aki azt mondta,hogy ha tényleg terhes vagyok akkor kb 2 hetes,de ezt még nem lehet megállapítani.

A mensim 3 napot késet de megjött.Én mégis ugy érzem babát várok.

2010. máj. 8. 16:21
 3/7 A kérdező kommentje:

Szeretnélek megkérni titeket ha volt valakinek ilyen tapasztalata irjon nekem.

Vagy valami hasznos tanácsot szeretnék kérni bárkitől.Köszönöm szépen.

2010. máj. 8. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem valszínű hogy terhes vagy, ha rendesen meg volt a menstruációd, tehát mint máskor napok száma, mennyisége, akkor nem lehetel terhes, inkább bebeszéled magadnak.
2010. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ismerősöm is többször produkálta a tüneteket terhesség nélkül is :)
2010. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Válaszaitokat köszönöm.

A mensim azóta két napja van meg.Az első nap a szokotnál jóval gyengébb.Most(ma)a második napon meg olyan mint szokot.

És igen lehet hogy már beképzelem magamnak.Mert örülnék,ha igy lenne.De probálom ezt az érzést férre teni.

2010. máj. 8. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Amióta menstruálok azóta produkálom az általad leírt tüneteket.(és nagyon utálom ezt az egészet) Egyszer sem voltam terhes és nem is érzetem magam annak.
2012. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!