Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhesség...

Lehetséges hogy terhesség miatt ingerültebb az ember?

Figyelt kérdés
Már vagy egy hete mindenért ideges vagyok és mérges.Párommal is csak veszekedni tudok.Most szombatra nem várom a mensit.Nem tehetnek ingerülté a hormonok?Lehet hogy terhes vagyok?
2011. jún. 29. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, játszanak a hormonok. sok kismama tapasztalja, hogy sokkal kevesebb a türelme, olyanokért is felfortyan, amiért normál esetben nem tenné. Persze, ennek még nem egyenes következménye, hogy valóban babát vársz. Az is lehet, hogy annyira szeretnéd és emiatt vagy feszültebb, idegesebb..
2011. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ.Remélem babás vagyok :) és azért van ez :)
2011. jún. 29. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha családalapítás terveztek miért nem veszel pár terhességi tesztet? Am mostanában én is elég feszült vagyok és lobbanékony. Biztosan a Mars az uralkodó erő az égbolton mostanában xD
2011. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem,hogy ilyenkor a hormonok még semmi ilyesmit nem okoznak. Én kb. a 8-9. héten lettem kicsit ingerültebb, barátnőm meg csak a 12. körül. Szóval nem hiszem,hogy ez ilyen korán a babától van!
2011. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:
Én minden mensi előtt pár napig roppant ingerült vagyok. Nem a HCG miatt lesz ingerült az ember, hanem a többi hormon válozása miatt. Ettől még lehetsz babás is, de nem annak a jele.
2011. jún. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!