Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz elmehetek...

Nőgyógyászhoz elmehetek egyedül is? 15L

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon erősen van meg mindig az első napon, és nagyon görcsölök mindig. Tudom, hogy ez normális, de azért szeretnék inkább elmenni orvoshoz, hátha ír nekem fel valami kicsit jobb gyógyszert. A kérdésem az lenne, hogy egyedül elmehetek-e úgy, hogy még csak 15 vagyok? Vagy anyukámnak jönnie kell velem?
2017. febr. 16. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz egyedül is. Valóban normálisnak minősül, amit írtál. A görcsökön valamilyen menstruációs görcsoldó nem segít? No-spa vagy Algofelx M?
2017. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az erős görcsökkel ő nem nagyon tud mit kezdeni, mert - ahogy te is írod - ez normális. Esetleg fájdalomcsillapítót tud ajánlani több félét, de ezt egy patikában is megkérdezheted, ott nem kell annyit sorbaállni. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, 15 évesen egyedül is mehetsz nőgyógyászhoz.

20N

2017. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Igen!
2017. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!