Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonzavarra milyen bevalt...

Hormonzavarra milyen bevalt termeszetes gyogymodok vannak?

Figyelt kérdés
Rendszertelen menstruaciom oka az orvos szerint hormonzavar. Fogamzasgatlot javasolt amit en nem akarok szedni mert mar elmultam 40. Kell lennie mas lehetosegnek es neten talaltam is de nem szeretnek kiserletezgetni hanem a legjobban bevaltat probalnam ki. Tapasztalatok?
2017. febr. 17. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál voltál? Lehet nem nőgyógyászati problémád van.
2017. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg nem voltam de tervbe van.
2017. febr. 17. 10:10
 3/10 anonim ***** válasza:

A neten sok marhaság olvasható, sajnos. Jobb lenne egy teljes kivizsgálás, ami felderíti, pontosan mely hormonoddal van baj.

( Megjegyzés: ha egészségúgyi problémád van, olyan oldalakat keress fel, ahol orvosok/egészségügyi szakemverek válaszolnak, vagy ők írják a cikkeket. Az összes többi általában hirdetés, ahol különféle étrend-kiegészítőket akarnak nagy pénzekért megvásároltatni a tisztelt olvasókkal.)

2017. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aviva.
2017. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rendszertelen menzesz IR vagy pajzsmirigy tud okozni, ami még ilyenkor is kihat. A hormonzavar az oké, de nem az oka, hanem azt is okozz valami! Mindenképpen endokrinológust keress fel mielőbb, ugyanis tb-re viszonylag hosszú a várólista!

Nőgyógyászoknak ebből látszik hogy nem szabadna ilyesmibe belemászniuk, hogy fogamzásgátlóval akarják kezelni az ilyesmit (a nőgyógyászok 90%-a ilyen, én is megjártam ezt) miközben 35 éves kor felett nem ajánlott már.. sőt... nem kezelési módszer, hanem tünet elfedő. Ha szeded még megvizsgálni se tudnak csak abbahagyás után 3-4hónappa.

2017. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te nrm szeretsz.
2017. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kilőzted az összes ffit, aki szóba állt velem. Kapd be!
2017. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem áklok.veled szóba.
2017. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Leszatlak.
2017. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pepita Ofélia utolso 4 valasza nagyon hasznos :) Gondolom nem ugyanaz a szemely irta mint az elso hozzaszolasat.
2017. febr. 20. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!