Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponhasználatnál ez természe...

Tamponhasználatnál ez természetes, vagy ciki? 14/l

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy amikor a sulival úszni megyünk hetente kétszer, és megvan, akkor mindig olyan kellemetlenül érzem magam, hogy hogy csináljam, amit ilyenkor kell. Betétet használok, és amikor átöltözünk, akkor szoktam tampont tenni. 12-én vagyunk lányok az osztályban, közös öltöző és zuhany van. Amúgy nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt, de ha megvan és látják, az nekem furi egy kicsit. Bár van akinek megvan, de nem csinál gondot belőle a wc foglalt volt megoldotta az öltözőbe.

2016. dec. 10. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Az is természetes,hogy megvan,meg az is ,hogy tampont használsz ilyenkor.:) Mint ahogy írtad is,vannak ,akik még annyira sem szégyenlősek mint te.Szerintem örülj neki,hogy ilyen közvetlenek vagytok egymással.
2016. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk sem, gond h öltözőben betét helyett tampont teszünk be edzés előtt/után


21/L

2016. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!