Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Semmitol nem mulik el a...

Semmitol nem mulik el a huvelygombam, mit tehetnek mar?

Figyelt kérdés

4 nogyogyasznal voltam..

Candidat allapitott meg a tenyesztesbol a mostani orvosom, a tobbi baszottcsinalni.

Szoval ... szerintem mar minden letezo huvelygomba olo kupot, kremet, szajon at szedheto gyogyszert kiprobaltam.

A parommat is mindig vissza utasitom mert nem szeretnem ha elkapna. Tehat o nem fertozhet, ez kizarva.

Nem jarok semmilyen masik helyre, hogy elkaphassam ujra es ujra.

Egyszeruen ketsegbe vagyok esve, es felek hogy emiatt elvesztem a parom, mert nem tudunk normalisan egyutt lenni.

Es persze nekem is remalommar ez a viszketo, ego erzes, es melle meg ez a kellemetlen feheres, darabos folyas.


Konyorgom, mit tehetnek? :(


2017. febr. 19. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Keresni egy ötödik nőgyógyászt, aki szakmailag elismert.

Biztosan tudnak itt ajánlani a hölgyek, és elmondani neki, hogy sürgősen megoldást szeretnél találni erre a problémára.

2017. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szájon át szedhető gyógyszerrel "kiirtani" (teljesen nem, mert a normál bélflóra része), kőkeményen candida diétázni legalább fél évig (semmi cukros, élesztős, ecetes, fehér lisztes, penészes sajt, gomba stb.), közben pedig probiotikummal támogatni a bél és hüvelyflórád. Nekem is csak sokadik nekifutásra sikerült.
2017. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És hogy hogy a párod nem fertőzhet? Lehet, hogy eleve tőle van. A férfiak mindig csak hordozók, de tünetmentesek. Neki is ugyanúgy az a kezelést kell kapnia, mint neked.
2017. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocs, de a párod eredménye negatív?

Párban kezelik a nemi úton fertőző betegségeket!!

2017. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyébként a bőrgyógyászatra tartozik ez a probléma, a nőgyógyász sosem csinál teljes szűrést.

Vegyél PH-tesztet, oszt mérd meg magad, mi bajod van.

Urológián is meg szokták mérni, nem tenyésztgetnek.

Bővebben itt írok róla: [link]

2017. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A candida nem nemi betegség, ha a hüvelyben megjelenik, az azt jelenti, hogy a tápcsatornában (eredeti élőhelye) már régen túl van szaporodva. Szűz, 12 éves kislányoknak is lehet candidájuk, a helytelen táplálkozásból adódóan. (rengeteg finomított szénhidrát) Amíg a tápcsatornádban nincs rend, addig örökké vissza fog térni a hüvelybe.
2017. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Normalfloret szoktam hasznalni a belfloramert.

De semmi.

2017. febr. 19. 17:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Szedsz fogamzásgátlót vagy antibiotikumot?

Vagy eszel iparban nevelt húst, tejterméket?

2017. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát jó. Még egyszer akkor: gyógyszer+diéta+probiotikum és hüvelyi protexin+párod kezelése.
2017. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Csinálj egy hüvelyflóra helyreállító kúrát.Ennyi gyógyszer után már lehet,h nem is a candida okozza a tüneteidet.
2017. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!