Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex során megsérült a hüvelye...

Szex során megsérült a hüvelyem, enyhe vérzést tapasztaltam. Akivel történt már ilyen, mennyi idő után múlt el?

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál pár hete voltam, nem talált semmi elváltozást, ezért gondolom ez lehet az ok. De ha nem múlik pár napon belül, vagy többször is előfordul még, nyilván bejelentkezek oda is. Viszont ha van rá bármi nőgyógyász által javasolt kezelési ötlet, azt szívesen fogadom.
2017. febr. 19. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha többször is előfordul, akkor üljetek le a pároddal és beszéljétek át, hogy mit rontotok el. Egyszer-egyszer előfordulhat ilyesmi, de ha többször is van, akkor valamit nagyon rosszul csináltok. És ráadásul ez elég veszélyes is.
2017. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel, eddig nem történt semmi ilyen több hónap alatt, és nem is lesz, jobban figyelünk. Nem ömlött a vér, tényleg csak minimális a szivárgás, ami nyomot se hagy szinte.
2017. febr. 19. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben 1-2 nap alatt el kell múlnia a dolognak. Viszont ha fájdalmat is érzel, akkor mielőbb menj orvoshoz vele :)
2017. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt elkell,h múljon.Nem gyulladt vagy száraz a hüvelyed?Olyankor gyakran előfordul ilyen.
2017. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pár hete kezdtem szedni a tabit, és kicsit szárazabb mint szokott. :/
2017. febr. 19. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem emiatt lesz,ha eddig még nem volt ilyen.
2017. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, nem volt eddig ilyen, azért is gondolkodtam, hogy esetleg kell-e kezelni, vagy anélkül is hamar elmúlik.
2017. febr. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!