Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El fogok menni nődokihoz, meg...

El fogok menni nődokihoz, meg házidokihoz hogy laborra küldjön, de addig is, hátha valaki megmondja tapasztalatból, hogy mitől van?

Figyelt kérdés

Am nyáron volt vérvételen, pont emiatt, azt mondták jelentéktelen vérszegénységem van csak, amúgy minden oké.

Anya azt mondja tőle örököltem és hormoningadozásom van, és szedjek végre fogamzásgátlót mert az tette neki rendbe.


A tüntetek pedig ez, hogy nem minden menstruációnál, de néhánynál úgy jön meg, hogy az első napján hányok, borzasztó, elviselhetetlen mértékben fáj egy órát kb., utána hat a gyógyszer amit hányás miatt 2X veszek be... Meg ma is ugyanez volt, és ma el is ájultam.

Amúgy ritkán menstruálok, inkább 30+ naponta. Tök rendszertelen, olyan is akad, hogy nincs rendes vérzés, csak ilyen barna folyás helyette.


Mellékesen megjegyzem, mondjuk nem tudom miért, de van mostanában a bordám mellől bal oldalról, kicsivel köldök felettről sugárzó fájdalom a bal talpam egy pontjára néha mostanában... Ezt is megkérdezem a házidokitól, de a menstruációs ügy régebbre nyúlik vissza.


Ezen kívül a nőgyógyászhoz más miatt is elmegyek, gyakran irritált a bejáratom, illetve legújabban bedagad a bejáratnál szex után, nem mintha hú de vad lett volna a menet... De csak enyhén, és elmúlik. Volt már gombás fertőzésem, azt lekezelte a nődoki 3 féle szere. Adhatna valami kenőcsöt vagy hasonlót amit ilyen irritálások, talán kisebb fertőzések ezek, esetén csak gyorsan alkalmazhatnék.

Most aztán mászkálhatok dokikhoz, mert bőrgyógyászatra és fogászatra is kell mennem. :P


2017. febr. 19. 20:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!