Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napok óta tartó jobb oldali...

Napok óta tartó jobb oldali petefészek fájdalom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elsősorban tudom, orvos. Amíg nem lesz időm elmenni szeretnék tanácsokat kérni és érdekelne, hogy volt e valaki hasonló helyzetben. Tehát az utolsó normális menzeszem novemberben volt aztán december közepén gyenge vérzés+pici barnázás most február elején pedig rendes mensis tünetekkel jött egy 3-4 napos barnázás. PCOS-em van gyógyszert nem szedek rá. Mivel a párom külföldön él 1hetre meglátogattam ami az utolsó mensim előtti hét volt és elég intenzív szexuális életet éltünk megszakításos "védekezéssel". 4 napja fáj a mellbimbóm és a petefészkem viszont mikor vége lett az utolsó mensimnek bakteriális hugyúti fertőzésem lett amiből még lábadozok antibiotikummal ezért nem gyanakszom a terhességre. Lehetséges hogy a hüvelyemen keresztül feljutott a fertőzés és ez az oka az intenzív petefészek fájdalomnak?(gondoltam a vakbelemre is de szerintem az fájdalmasabb és nem ennyire lent fájna) előre is köszönöm és bocsánat a helyesírási hibákért és összevisszaságért :)

19/L


2017. febr. 20. 14:06
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy 3hete voltam hüvelyi uh-n más miatt akkor semmit nem mondtak, hogy probléma lenne.
2017. febr. 20. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!