Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis duzzanat a végbélnyílás...

Kis duzzanat a végbélnyílás mellett? 16L

Figyelt kérdés
Már vagy 1 éve észrevettem, hogy közvetlenül a végbélnyílásom mellett van egy (szerintem most még nagyobb) duzzanat, aminek se színe,nem fájt soha, kellemetlenséget sem okozott, de most úgy tűnt nekem,hogy megnagyobbodott. Orvoshoz kéne fordulnom, vagy mit csináljak?Mi lehet ez? (Olvasgattam róla, de mindenhol mást írnak, illetve nem a nemi szervem "irányába" esik, az ellentétes oldalra, mert, hogy akkor lehet valamilyen ott lévő szerv megnagyobbodása állítólag gugli szerint )
2017. febr. 20. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ciszta - csak szimpla elzáródás miatti folyadék felgyülemlés. Lehet zsírcsomó. Pattanás jó mélyen.

Lehet aranyér.

Javaslom keress egy proktológust, ha nem javul.

2017. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
- csak mert ha nagyobb lett, kéne, hogy lássa egy szakorvos. Ki nem fognak nevetni.
2017. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!