Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb.2 hete van egy duzzanat a...

Kb.2 hete van egy duzzanat a végbélnyílás előtt és fáj. Nagyon félek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy milyen orvoshoz kell ezzel fordulni. Annyira gáz, még anyukámnak sem mertem elmondani, pedig muszáj lesz... Nagyon félek, hogy ez valami daganat, mert amióta először éreztem, azóta nagyobb lett. Ha valaki volt hasonló helyzetben légyszi segítsen hogy mit tegyek? Hova menjek?

19/l


2010. máj. 16. 11:13
 1/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

:-)

99% hogy aranyered van, mint sok-sok embernek.

Valszeg elmúlik majd, de kenhetsz rá aranyér elleni kenőcsöt (kérj a patikában, mondhatod hogy anyunak lesz) és ne legyen kemény a székleted mostanában.

Minden jót!

2010. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

elfelejtettem, hogy szólhatsz nyugodtan anyukádnak, és utána is nézhetsz:

[link]

2010. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy aranyérrel "már volt dolgom", és tudom, hogy az nem ilyen... :(
2010. máj. 16. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz, ne várd meg még rosszabb lesz!
2010. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Akkor bocs amiért megmosolyogtalak, de akkor is mondd meg szüleidnek és menj orvoshoz.

Nem kell mindig daganatra gondolni, lehet pl. sipoly (apósomnak is volt), a lényeg hogy minél hamarabb kezelik, annál hamarabb gyógyulsz.

Akármi is az, otthon is sűrűn kezelgetni kell majd, nem lehet titkolni.

2010. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!