Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ülőmunkához is egészségtelen...

Ülőmunkához is egészségtelen a magassarkú?

Figyelt kérdés
Irodában, számítógépnél ülve dolgozom, és magassarkú cipő szokott rajtam lenni. Mivel ritkán kell járkálni, gyakorlatilag észre sem veszem hogy nem laposban vagyok, teljesen kényelmes így. Mégis többször mondták már nekem, hogy ez a sok magassarkúzás tönkreteszi a lábam. Lehet ebben valami? Nem csak akkor káros, ha sokat állok és gyalogolok benne?

2017. febr. 20. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az,hogy egész nap gép elött ülsz,sokkal egészségtelenebb,mint,hogy párszor mész a magassarkúban. Ugyanis, sokkal károsabb (gondolom 8órában) egész nap a monitort nézni,és végig ülni (gerincnek,és szemnek ártalmas) Itt,ha bármi eü bajod lenne,akkor elsősorban nem a cipő miatt..
2017. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ülsz, akkor is magassarkú, akkor is természetellenes formában van benne a lábad. De tény, hogy a sok ülés meg a számítógép előbb fog gondot okozni.
2017. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A nők szinte mindig kibújnak a cipőjükből amikor leülnek, gondolom Te is ezt teszed, így nem árthat a lábadnak.
2017. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!