Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy működik a lidokain a...

Hogy működik a lidokain a vaginában?

Figyelt kérdés
Fájdalmas Az együttlét, azaz nem is megy be a pénisz, de hallottam, hogyha lidokain injekciót kapok akkor úgy jobb lesz. aztán azt is hallottam, hogy később már nem fog annyira fájni az injekció beadása, valamint már hozzászokik az ideg, és egyre kevesebbszer kell menni, kevesebbszer fog fájni. ez igaz?

2017. febr. 21. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam ilyenről és nem is tudom elképzelni,h hogyan működhet.A lidocainnak pár órás hatása van és gondolom bárki be sem adhatja.Ráadásul nagyon fáj.Utána meg elzsibbadsz és nem sok mindent érzel.Lehet,h nem fájna,de nem is élveznéd és nem tartom kizártnak,h közbe sérülne is a hüvely.Nincs gyulladásba a hüvelyed?Biztos van valami barátságosabb megoldás is.
2017. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Durva, hogy ilyen eszetekbe jut...
2017. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, tessék megkérni a párodat, hogy lazítson el normálisan, tágítson ki, és csak utána próbálkozzon.

Ha ezeket ő nem éri fel ésszel, akkor pedig keress olyat, akinek nem csak egy punci vagy, hanem fontosnak tartja, hogy ne okozzon fájdalmat.

2017. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Idegi a problémám , nem tagulasi hiba.
2017. febr. 22. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Javítsatok ki, ha tévednék, de úgy tudom, hogy a lidokain az érzéstelenítő. Szóval, akkor neked "érzéstelenítve" mi lenne jó a szexben? Nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás.

Próbáltátok, hogy a behatolás csak a te orgazmusod után következik? Vagy síkosító... de ezt a lidokainos megoldást akkor sem értem :S

2017. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!